ENKI ARTISTS

Fit For An Autopsy- Pat Sheridan, Tim Howley, Peter Spinazola

Unearth- Ken Susi, Buz McGrath

Lamb Of God- Willie Adler, Mark Morton, John Campbell

The Sword- Bryan Richie

Radiohead- Ed O'brien

Underoath- Tim McTague, James Smith, Grant Brandell, Spencer Chamberlain

As I Lay Dying- Nick Hipa, Josh Gilbert

Animals As Leaders- Tosin Abasi

Dayseeker- Ramone Valerio, Gino Sgambelluri

Devin Townsend

Wes Hauch

DevilDriver- Diego "Ashes" Ibarra, Neal Tiemann

Stone Sour- Christopher Martucci

Full Of Hell- Spencer Hazard, Sam DiGristine 

ACCEPT- Wolf Hoffmann

Queensrÿche- Michael Wilton, Eddie Jackson, Mike Stone

Suicide Silence- Mark Heylmun, Chris Garza, Dan Kenny

Great White- Mark Kendall

Sacred Reich- Wiley Arnett, Joey Radziwil, Phil Rind

Cannibal Corpse- Erik Rutan, Alex Webster

Mayday Parade- Brooks Betts, Alex Garcia, Jeremy Lenzo

Lita Ford- Marty O'Brien, Patrick Kennison

All That Remains- Michael Martin

Between the Buried and Me- Dustie Waring, Paul Waggoner, Dan Briggs

Power Trip- Nicholas Stewart, Chris Whetzel, Blake Ibanez

Bad Wolves- Doc Coyle, Kyle Konkiel

Boyce Avenue-

The Black Dahlia Murder- Brandon Ellis

Killswitch Engage- Adam Dutkiewicz, Joel Stroetzel

Periphery- Mark Holcomb

Doyle Wolfgang Von Frankenstein

Great American Ghost- Niko Gasparrini

Kublai Khan TX- Nolan Ashley

Love and Death- JR Bareis

We The Kings- Travis Clark, Ryan Hunter Thomsen, Coley O'toole, Charles Trippy, JJ Tiberio

Skid Row- Scotti Hill, Rachel Bolan, Snake Sabo

Phil Anselmo and the Illegals- Derek Engemann, Mike Deleon, Stephen Taylor

Flotsam and Jetsam- Steve Conley

The Acacia Strain- Devin Shidaker

3TEETHChase Brawner

Josh Smith

Ron Keel

BILLYBIO

Ola Englund

Keaton Simons

Marissa Nadler

Accidents- Rod Simmonds

The Ghost Inside- Chris Davis

Haken- Conner Green

Saving Abel- Scott Wilson

Fuel- Brett Scallions, Phil Buckman

P.O.D.- Marcos Curiel, Traa Daniels

Gin Blossoms- Jesse Valenzuela

Deicide- Chris Cannella

Foxing- Eric Hudson, Ricky Sampson 

The Iron Maidens- Courtney Cox

Larry Mitchell

Paul Nelson

Cage & Focx- Dave Locke

Sharptooth- Lance Donati

GFM- CJ English

To Whom It May- Jonathan Jourdan

Freakshow- Michael Felder

CIGAR- Rami Krayem

HOUNDS- Jack McCoy

Hail The Sun- Aric Garcia, Shane Gann, John Stirrat

Ghostemane- Eric Ghoste, Nolan Nunes

Suffocation- Charlie Errigo

Reality Grey- Anto Addabbo

Exist- Alex Weber

Afterlife- Andrew Mcguire

Rivers of Nihil- Jonathan Topore, Brody Uttley, Adam Biggs

Every Time I Die- Steve Micciche, Andy Williams

Traitors- Alan DeLa Torre, Cameron Perry

LOWLIVES- Lee Villian, Steve Lucarelli

Knocked LooseCole Crutchfield, Isaac Hale, Kevin Otten

Raven Black- Chris Black, Luis “Stitches” Murillo

Kyle Park – Daniel Clanton

Taking Back Sunday- David Jun

Threshold- Karl Groom

Skindred- Dan Pugsley, Mikey Demus

Orange Goblin- Ben Ward, Martyn Millard, Joe Hoare

Carpathian Forest- Erik Sæther

Vulvodynia- Chris Van Der Walt

Onslaught- Jeff Williams, Nige Rocket

My Dying Bride- Andrew Craighan

Your Demise- Stuart Paice

Graveyard- Magnus Larnhed

Eluveitie- Kay Brem

Soen- Joni Palmroth

The Vaccines

Borknagar- Jostein Thomassen

Farmer Boys / Tarja- Alex Scholpp

Mura Masa- AJ Sutherland

IDLES

Mogwai

Bullet For My Valentine

WASP- Chris Holmes

Normandie- Håkan Almbladh

Destruction- Martin Furia